۱۳۹۲ خرداد ۵, یکشنبه

سخنان شادی صدر روح صدام را در گور شاد کرد!

https://lh3.ggpht.com/_1IXKYb1l64Y/TC_xwklFb2I/AAAAAAAABVQ/y3ePFmlyo8A/s1600/boro+bia+(35).jpgشادی صدر کمونیست فمنیست ایرانی تعدادی منابع غیر موثق ایشان را نوه موسی صدر میدانند بدلیل زندگی در خانواده ای مذهبی ومرد سالار نفرتی عمیق از ایران ایرانی ومردان ایرانی به دل دارد  پیش تر بدلیل توهین به مردان ایرانی و مورچه خطاب کردن آنها با موجی از انتقادات مواجه شده بود این بار در اقدامی روان پریشانه ایران را ایران لعنتی  و اروند رود را که پیکر بسیاری از جانباختگان دفاع از ایران در اعماق آن مدفون است وهنوز پیدا نشده  را شط العرب! نامید ایشان نفت ایران را طبق قانون خاک!که مخالفش نیز است  حق تنها 40 درصد جمعیت خوزستان(یک ملیون عرب مهاجر)از چهار ملیون جمعیت این استان دانسته! ایشان در نوشته ای سخیف مدعی شده  حکومت ایرانی ستیز ج.ا اب و هوا را بر روی مردم بسته منظور هوای الوده است ایا ورود ریزگرد و گردغبار از کشور عراق به استانهای غربی کشور نیز تقصیر شونیسم فارس است!؟! این ریزگردها  نتنها هوای بسیاری از کشورهای منطقه مانند کویت بحرین و کشورهای نزدیک عراق را تحت تاثیر قرارداد بلکه حتی هوای مناطق مرکزی ایران را نیز الوده کرده است آیا ان لر کرد بختیاری همدانی که مانند خوزستانی ها از این هوای الوده آزار نمیبینید؟! آیا محرومیت تنها در خوزستان وتنها در مناطق عرب نشین این استان خلاصه شده است خانوم صدر ایا وضعیت اسفناک بختیاری ها در مسجد سلیمان را دیده اید ایا تاکنون به کرمان سفر کرده اید؟  ایا به جنوب تهران سر زده اید؟  تمامی ایرانیان  طعم محرومیت فقر را میچشند واین تنها مختص عرب زبانان خوزستان نیست بهربرداری از فقر ومحرومیت برای ایجاد تنفر قومی و اهدافی خاص تنها از یک بی شرافت سیاسی بر می آید!


https://lh3.ggpht.com/-jeNM7u5mSpU/UaFDjH_YFqI/AAAAAAAAFdE/awXWyOhM8hs/s400/%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%D8%B5%D8%AF%D8%B1+%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86.jpg
دلیل لجن پراکنی بدون  منطق شادی صدر برمیگردد به ارتباطهای تنگا تنگ ایشان با عناصر تجزیه طلب سعی میشود در این مطلب به پیشینه ایران سنیزانه شادی صدر اشاره کوتاهی شود...
 خوشحالی تروریستهای الاحواز از سخنان صدر:

http://i.imgur.com/2tzOBCC.jpg
 کریم دحیمی جاموسی (عبدالکریم خلف) هم مانند صدها دیگر ضدایرانی و مزدور بیگانه، به ستاش کنندگان و عاشقان خانم "شادی صدر" پیوست.دحیمی/خلف، یک ایرانی-نمای عراقی الاصل، عضو پیشین حزب بعث عراق، عضو گروه "انجمن دوستی الاهوازیهای بریتانیا" که به ریاست یک انگلیسی بنام "دنیل برت" است و از سوی دولت بریتانیا و "انجمن هنری جکسن" ماموریت اغتشاشات در ایران برای جدایی استانهای جنوبی ایران، بویژه خوزستان را دارد! دحیمی، غیر مستقیم تهدید به جنگ میکند، که نیز اگر به خواسته های او و اربابان انگلیسیش عمل نشود، موج جدیدی از "خونریزی" ها در ایران بپا خواهد شد! گروه نامبرده، مسئول کشتارها و بمبگذاریها در استان خوزستان بود.
خانم شادی صدر که مانند "گاو نه من شیرده" با نوشتن مقاله ایی همه ی فعالیتها و مبارزات خود را یکشبه برباد فنا داد (بیگمان ماهیت اصلی ضد ایرانی وی بوده که امروز آشکار شده است)، "اقوام- ایرانی" و "اقلیتها در ایران" (عرب و ترکمن) را "ملتها در ایران" خوانده و خواهان تجزیه ایران از راه فدرالیسم شده است!
برای اطلاعات بیشتر در مورد فعالیتهای انگلیس برای جدایی خوزستان به این نوشته رجوع کنید


پیشینه اقدامات ایران ستیزانه شادی صدر(تاربرگ خلیج فارس)
 اگرنماینده کنگره آمریکا "دَنا روهراباکر" که بتازگی خواستار حمایت دولت آمریکا از تجزیه ایران و جدایی آذربایجان شده، طبیعتا از روی ذات بیگانگی و ضد ایرانی بودنش است، که دشمن شمرده میشود، ولی اگر یکی از خود 'ما'، یعنی یک ایرانی، چنین برنامه پلیدی در ذهن بپروراند، یک خائن و وطنفروش بیش نیست، که حتی از بیگانگان هم خطرناکتر میباشد، زیرا که از درون موجبات نابودی کشور را فراهم میسازد!امروز، دولتهای بیگانه با میلیونها دلار سرمایه گذاری، درصدد تجزیه ایران بر آمده و مشتی وطنفروش مزدور را برای اجرای برنامه های پلید خود استخدام نموده اند. تازه ترین کار این بیگانگان، تشکیل کنفرانسی در پارلمان فرانسه بنام "ایران پس از جمهوری اسلامی" در روز ۱۵ سپتامبر بود، که در آن "اقوام ایرانی" را "ملتها در ایران" خوانده و خواهان تشکیل ایران فدرال شدند، که نهایتا به تجزیه ایران پایان یابد.
شگفت انگیز است، که یکروز پیش از آن کنفرانس، خانم 'شادی صدر'*، رئیس سازمان "عدالت برای ایران" (Justice for Iran)، که بعنوان فعال، مدافع حقوق بشر و حقوق زنان شناخته میشود و جایزه “زنان شجاع” را که از سوی وزارت امور خارجه آمریکا دریافت داشته است و مورد احترام بسیاری قرار داشت، در مقاله ایی دقیقا حرف شرکت کنندگان در کنفرانس را میگوید، و مانند آنان "اقوام ایرانی" را "ملت ها در ایران" خوانده و خواهان "تجزیه ایران" زیر پوشش "فدرالسیم" میشود!
ایشان در همان مقاله بتاریخ ۱۴ سپتامبر، تحت عنوان «دموکراسی با تمام تبعات آن/ در نقد مخالفان حق تعیین سرنوشت» در وبلاگ خود مینویسد : "این در حالی است که حق تعیین سرنوشت ملتها، یکی از بنیادی ترین اصول حقوق بشر است که در منشور ملل متحد و نیز میثاق بین المللی حقوق مدنی-سیاسی به رسمیت شناخته شده و در دوران پسااستعمار نیز همچنان لازم الاجراست." - تا به اینجا سخن ایشان بسیار منطقی، بجا و درست میباشد، تا آنکه با مغلطکه کاری، فریبکارانه ادامه میدهد: "در تعاریف حقوق بین الملل از «ملت»، حتی بیش از اشتراک در زبان و تاریخ و فرهنگ، بر احساس تعلق جمعی و پیوند و همبستگی گروهی و نیز تعریفی که آنها از هویت اصلی خویش ارائه می دهند تاکید شده است. بنابراین، این واقعیت که اگر نگوییم همه، حداقل بخش بزرگی از کردها، یا عربها در ایران، چنان روح جمعی و پیوندهای مشترکی میان خود احساس می کنند که خود را «ملت کرد» یا «ملت عرب» تعریف می کنند، می تواند به سادگی و بدون هیچ مناقشه ای، از آنها، یک «ملت» بسازد."
ایشان با پیوند دادن این دو جمله، با وقاحتی که ویژه وطنفروشان است، حقیقت را تحریف کرده و اعلام میکند، که ایران یک کشور چند ملیتی میباشد و "اقوام ایرانی"، "ملت هایی هستند جدا از ملت ایران، که حق تعین سرنوشت خود را، یعنی جدایی و تجزیه ایران را براساس "اصول حقوق بشر است که در منشور ملل متحد" دارند!
این ادعای خانم صدر، شامل کشوری مانند ایران نمیشود، زیرا ما ایرانیان نه تنها در ۲۶۰۰ و اندی سال گذشته همچنان یک 'ملت" بوده ایم بلکه اکثرا، بجز عرب ها و ترکمن ها، مابقی ایرانی-نژاد و از یک خانواده ایم.
خانم صدر طرفداری از گرههای تروریست عرب، که از سوی بریتانیا پشتیبانی و هدایت میشود را میکند و غیر مستقیم خواهان تجزیه خوزستان از ایران میشود! این در حالیستکه ۷۰۰ هزار عرب ایرانی ساکن ایرانی، هرگز بومی نبوده و مهاجر میباشند، که اکثریت در یکصد و اندی سال گذشته بخاک ایران مهاجرت کرده اند! در بریتانیا بیش‌از ۳ میلیون هندی الاصل وجود دارد، آیا انگلیسیها، این عده را در خاک خود یک "ملت" میشناسند - و یا بخشی از خاک خود را بهشان دودستی تقدیم میکند که برای خود کشوری بپا کنند، چون آنان احساس ملیت بهشان دست میدهد؟
شگفت انگیزتر اینست، که ادعاهای خانم صدر شبیه ادعاهای یک انگلیسی بنام "دنیل برت" (Danielle Brett) است، که مدتی پیش در مورد و نوشته ایی باشتراک گذاشته بودیم. دنیل برت از سوی دولت بریتانیا وظیفه زمینه سازی برای تجزیه ایران، از راه فدرالیسم را بعهده دارد! باری، کاشف بعمل آمد که ایشان از دوستان جدید برت میباشند.
باری، فدرالسیم برای کشورهایی مانند روسیه، آلمان، آمریکا و بریتانیا مناسب میباشد، که در دو سده گذشته با پیوند و اتحاد ملیتهای گوناگونی، با آداب و رسوم، فرهنگها و تاریخهای جدا از یکدیگر تشکیل شده اند. برای نمونه بریتانیا از ملیتهای اسکاتیش، آیریش، ولش - با تاریخهای جداگانه، ولی فرهنگ و هویت مشترک کلتیک و انگلیسی = انگلو ساکسون تشکیل شده است، که امروز شاهد از هم پاشیدن این اتحاد هستیم، زیرا اسکاتلند در حال جداشدن است، که بیگمان ایرلند شمالی از آن دنباله روی خواهد کرد.
البته ناگفته نماند، که آزادی بیان و عقیده حق هر انسانی میباشد، ولی تا زمانیکه منجر به نابودی یک کشور، جنگ، خونریزی، جدایی، مرگ و کشتار، درد و زجر نشود، که دیگر به آن آزادی بیان و عقیده نمیگویند، بلکه نامش بی بندوباری، هرج و مرج طلبی و خیانت به کشور و ملتیست، که حتی در بسیاری از کشورهای غربی از جمله آمریکا جزای خیانت، مرگ است!

در پایان، این نخستین بار در تاریخ نیست که یک مبارز و آزادیخواه، به یک خیانتکار و وطنفروش تمام عیار مبدل میشود و ما نمیدانیم که آیا خانم صدر برای خیانتشان پولی دریافت کرده اند یا نه، که ایشان بایستی پاسخگوی آن باشند، ولی تاریخ نشان داده است که "خیانت و وطنفروشی"، یا برای سود مالی و یا برای جاه و مقام بوده است!با نگاهی کوتاه به صفحه ایشان متوجه میشوید که ایشان تا به چه اندازه ایی مورد ستایش و توجه پان-ترک ها و پان-عرب ها قرار گرفته اند!
به اشتراک گذارید:

. Balatarin . Azadegi . Donbaleh . Risheha . Sabzlink . Cloob . Khabarnet . Digg . Delicious . Friendfeed . Addthis to other . Cloob . Oyax . Stumbleupon . Twitter . Facebook . Email To: . Reddit . Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست: